Przejdź do głównej zawartości

Inga

W sobotę miałam wyjątkową przyjemność fotografować uroczą roczną Ingę i jej ciepłych, serdecznych rodziców. Inga zawojowała moje serce swoimi lazurowymi oczami oraz cudnym uśmiechem z czterema ząbkami.

Był to prezent urodzinowy dla Doroty, mamy małej Ingi, od Eli, prezent w postaci sesji zdjęciowej.


 


Dziękuję za zaufanie dziewczyny :)

Komentarze

  1. Asiu, zdjęcia fantastyczne! Cudownie złapałaś chwilę w kadrze :-)
    I dziękuję za lekkość i ciepło zdjęć. Oraz za subtelność w sposobie fotografowania, bez narzucania swojej osoby i bez krępowania osób fotografowanych :-)

    Ela

    OdpowiedzUsuń
  2. Elu, bardzo dziękuję :) Zawsze staram się być bardziej obserwatorem niż narzucającym swoje zdanie. Jeśli już, to tylko delikatnie podsuwam pomysły. Ale bardzo delikatnie :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde zostawione słowo :)

Popularne posty z tego bloga

Iza

A kiedy na sesję noworodkową jest już za późno.... kiedy maluszek nie jest już noworodkiem i ma więcej niż 14 dni, powstaje pomysł na sesję rodzinną w domowym klimacie... a moim zadaniem jest uwiecznić miłość... spojrzenia... naturalność....

Bo warto emocje zamykać w kadrach by za kilka lat móc odkryć je na nowo oglądając albumy...

Ula

Ula....
Do dziś pamiętam nasze spotkanie choć od niego minęło już kilka miesięcy. Ula pojawiła się u mnie, będąc na życiowym zakręcie. Te zakręty nasze ciągle gdzieś są koło nas... Każdy je przechodzi, raz lepiej raz gorzej. Wierzę, że takie sesje zdjęciowe często pomagają odbudować wiarę w poczucie własnej wartości.
Ula... piękna i wyjątkowa.


Ula w moim obiektywie:

Makijaż: Emilka

Pierwsza Komunia Święta Wiktorii

Wiktoria i jej Pierwsza Komunia Święta
Uśmiech od ucha do ucha i pomimo wiatru i niepewnej pogody Wiktoria pokazywała mi, że pozowanie to świetna zabawa... nawet w białej komunijnej sukience może być zabawnie. Pełne zaufanie. Kiedy zrobiliśmy zdjęcia z rodziną, poszłyśmy z Wiktoria na spacer by zrobić kilka zdjęć w pobliskim lesie... a rodzice i rodzina w tym czasie prowadzili ciekawe rozmowy przy zastawionym stole.


Dziękuję, że mogłam być tego dnia z Wami :) Jesteście cudowni!