Przejdź do głównej zawartości

Sesja ciążowa Consueli i Sama

Czuję się wyjątkowo pokazując Wam efekty tej sesji. Bo to była wyjątkowa sesja fotograficzna...

Consuela i Sam, dwoje niesamowicie sympatycznych ludzi, którzy znaleźli mnie przez wyszukiwarkę internetową i znany portal społecznościowy. Czuję się wyróżniona, że spośród tylu fotografów wybrali właśnie mnie.

Umawialiśmy się dwa razy. Kiedy wreszcie doszło do spotkania pogoda zagrała nam na nosie.

Było zimno, było deszczowo... Miała być sesja plenerowa, zrobiliśmy sesję domową z krótkim mrożeniem się na tarasie.

Oczekiwanie na narodziny Ethana:

*   *   *

I feel excited showing you the results of this session. Because it was unique photo session ...

Consuela and Sam, two incredibly nice people who found me through an Internet search engine and well-known social networking site. I feel honored that they have chosen me.


We arranged our meeting twice. When we finally met together the weather played us on the nose.
It was cold, it was rainy ... was supposed to be outdoor session, we did homework session with a short freezing on the terrace.

Waiting for the birth of Ethan:

Kilka miłych słów, które otrzymałam w ramach referencji od Consueli:

"Joanna was beyond fantastic!! My husband and I are very happy with the pictures she took. I have showed to friends & family only 2 of the pictures for now and everyone is blown away by the quality of the pictures, colors and shots she got. We will collaborate together for sure on our upcoming events. Thank you for the magical shot! Consuela Bistiaux"

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Majowa sesja narzeczeńska

Pierwszy kontakt z polecenia. Zapytanie o ofertę. Kiedy macie wątpliwości, czy oferta Wam odpowiada czy nie, zawsze warto umówić się na spotkanie. Ono jest tak naprawdę najważniejsze. To wtedy okazuje się, czy będziecie się dogadywali z fotografem czy też nie, czy będzie tzw. chemia i porozumienie czy niekoniecznie... i czy warto poszukać kogoś innego. Bo cena może być świetna, zdjęcia mogą Wam odpowiadać, styl obróbki i sposób patrzenia... a kiedy nie gra między Młodymi a Fotografem to pokusiłabym się o stwierdzenie, że warto poszukać kogoś z kim zagra. Musicie czuć się sobą, musicie być przekonani że jesteście "w dobrych rękach".... Bo kiedy opadną emocje... Kiedy suknia zawiśnie w szafie... Kiedy goście rozjadą się do domów... Kiedy ucichnie gwar i szum dnia ślubu... Wtedy zostaną Wam zdjęcia. Zdjęcia które przywołają wspomnienia. Zdjęcia, dzięki którym ten dzień zostanie z Wami na zawsze :) Dlaczego Asia i Krzyś zdecydowali się wybrać właśnie mnie? Oczywiście

Sesja kobieca Agnieszka

 Na sesję nie namawiam... ale wspominam, że warto spróbować poczuć jak to jest, warto spojrzeć na siebie z boku... warto dać komuś pokazać, że nasze kompleksy nie mają znaczenia... Na sesję nie namawiam, ale od czasu do czasu przypominam że "a może jednak..." Tak było z Agnieszką... jeszcze w czasie kiedy trenowałam robienie zdjęć, jeszcze kiedy mój aparat był amatorską lustrzanką Nikon D80, spotykałyśmy się wraz z dziećmi i robiłam zdjęcia. Mamy dzięki temu pamiątki w postaci naszych maluchów na zdjęciach ... Później sesja ciążowa, bo Agnieszka jest mamą trójki dzieci... Gdzieś tam zawsze wspominałam, że a może "sesja kobieca"? I zawsze słyszałam "może kiedyś". Wiem, że czasami dziewczyny do sesji swojej, kobiecej potrzebują "dojrzeć" i czasami trwa to kilka lat.... obserwują moje zdjęcia i wewnętrznie dojrzewają do decyzji o sesji... Tak też było z Agnieszką... w końcu usłyszałam "tak, to jest ten moment" ... znamy się tyle ile

Dzień Mamy

Dzień Mamy w tym roku jakiś inny. Jedno dziecko bo drugie u taty. Spacer po Starówce, która jakaś wyludniona i zamaskowana. Lody za które zapłaciłam krocie... I aparat, po który się wróciłam bo jakoś tak dziwnie na spacer bez aparatu. I zrobiłam kilka zdjęć Lenie, trzynastolatce, która każde zdjęcie komentowała krytykując - mamo, ja na tym zdjęciu mam za.. za grube nogi, za gruba jestem, mam fatalny wyraz twarzy... jeju.... a naprawdę wydawało mi się, że robię całkiem spoko zdjęcia. Dobrze, że ostatecznie ze zdjęć jest zadowolona... zadowolona bo zasiliły jej galerię na jej osobistym instagramie. Łudzę się, że skoro je tam wstawiła to oznacza że się na nich sobie podoba :) Uff :)