Przejdź do głównej zawartości

Kasia i Kamil cz. II

Dlaczego warto fotografować przygotowania?
Choćby dlatego, że jest czas na to by poznać Państwa Młodych a oni mają czas poznać mnie i oswoić się z wszędobylskim aparatem.
Albo dlatego, że powstają zdjęcia niepozowane, które pokazują emocje towarzyszące ostatnim chwilom stanu przedmałżeńskiego.
A może dlatego, że jest to wprowadzenie do całej uroczystości...

Kasia i Kamil
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ula

Ula....
Do dziś pamiętam nasze spotkanie choć od niego minęło już kilka miesięcy. Ula pojawiła się u mnie, będąc na życiowym zakręcie. Te zakręty nasze ciągle gdzieś są koło nas... Każdy je przechodzi, raz lepiej raz gorzej. Wierzę, że takie sesje zdjęciowe często pomagają odbudować wiarę w poczucie własnej wartości.
Ula... piękna i wyjątkowa.


Ula w moim obiektywie:

Makijaż: Emilka

Justyna

Kiedyś pracowałyśmy w jednej firmie...
Sesja kobieca to nasze szóste spotkanie.... Mogę się chyba nazywać fotografem rodzinnym - sesja ciążowa, rodzinno-noworodkowa, komunia, chrzest święty.... a teraz sesja kobieca Justyny, mamy trójki dzieci - dwóch chłopaków i dziewczynki, Michalinki, której imię jest pochodną imienia jej taty Michała.
Justyna... przepiękna kobieta... pewność siebie i delikatność w jednym...
Przed:I Justa w moim obiektywie:
Makijaż: Emilka

Agnieszka

Agnieszka.... mama trzech chłopców... tu w oczekiwaniu na najmłodszego, który w styczniu przyszedł na świat i którego narodziny mogłam fotografować.
Piękna... wyjątkowa... niezwykle spokojna...
Makijaż i fryzura: Emilia