Przejdź do głównej zawartości

Ania

Ania i jej sesja bardzo kobieca.

Ania, która oczarowuje osobowością - uśmiechnięta, serdeczna, pełna energii...


To jest Ania, która przyszła do mnie pewnej soboty i powiedziała, że chce sobie zrobić sesję kobiecą ale absolutnie nie jest ani fotogeniczna, ani ładna, ani żadna z niej modelka...

No i wyszło nam to co poniżej...



















makijaż: Ekaterina

Komentarze

  1. Bardzo kobieco, świetne oko, miłe i subtelne w odbiorze :)

    OdpowiedzUsuń
  2. No rzeczywiście... Paskudna jak rzadko ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękna sesja i piękna modelka :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Wiesz że dopiero dotarłam do wpisu??? Dziękuję Joasiu za te piękne zdjęcia - zostaną ze mną na zawsze!

    OdpowiedzUsuń
  5. Bo Ania to jest lasencja! Tylko udaje matkę-polkę :D
    Znam modelkę, to wiem co mówię ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde zostawione słowo :)