Przejdź do głównej zawartości

Małgosia


Małgosia.
Nie umiem opisać w kilku słowach jakie na mnie zrobiła wrażenie.
Przede wszystkim wyjątkowo piękna, delikatna, spokojna, wyciszona, kwintesencja kobiecości. 100% kobiety w kobiecie.

Uwielbiam efekty naszej wspólnej pracy. Nie mogę się napatrzeć na zdjęcia które powstały.
Ale... są zdjęcia, które są tylko dla Małgosi i jej męża. Tak to bywa w sesjach buduarowych, sesjach kobiecych, że część zdjęć jest zbyt intymna i nie każda kobieta chce je pokazywać a ja to bardzo szanuję.



















 




makijaż i włosy: Emilia

Komentarze